05 11 2019

Na rozgrzewkę… wyprawa po pakiet startowy

11 listopada odbędzie się drugi Szczeciński Bieg Niepodległości. Zapraszamy do wspólnej zabawy i świętowania.

Pakiety startowe dla uczestników szczecińskiego Biegu Niepodległości oraz marszu nordic walking będą do odbioru 10 listopada w CHR Galaxy, między godziną 11.00 a 18.00. Stoisko znajdować się będzie na parterze. Ci, którzy nie zrobią tego w sobotę, mogą odebrać pakiet w miasteczku biegowym na Nabrzeżu Starówka między godziną 12.00-16.00

Przypominamy, że bieg główny rozpoczyna się – tuż po rozgrzewce – o godzinie 18.00. Start i meta znajduje się na Nabrzeżu Starówka, skąd uczestnicy wyruszą w stronę Mariny na Wyspie Grodzkiej. Po okrążeniu budynku, kierują się w stronę bosmanatu przy Bulwarze Gdyńskim. Okrążenie – mierzące 2,5 kilometra – kończy się na w miejscu startu, uczestnicy muszą pokonać ten dystans dwa razy.

Sportowe zmagania rozpocznie jednak bieg dzieci, który ruszy o godzinie 16.00. Godzinę później na starcie staną też uczestnicy marszu nordic walking.

Na wszystkich - którzy przekroczą linię mety - czekają pamiątkowe medale. W imprezie udział zadeklarowało 600 uczestników, ale zapraszamy też wszystkich, którzy chcą aktywnie KIBICOWAĆ. Zadbaliśmy m.in. o atrakcje dla dzieci, muzykę na żywo, czy akcję promującą recykling „Każda Puszka Cenna” Fundacji na rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych RECAL.

Mówimy stanowcze NIE plastikowym butelkom i kubkom. Zapewniamy wodę dla wszystkich, ale prosimy jednocześnie o zabranie swoich bidonów lub kubków. Zakończenie imprezy o godzinie 20.

Spędź z nami aktywnie 101 rocznicę odzyskania niepodległości!

Zdjęcie: dulnyfoto.pl

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się