24 01 2020

Targi Bud-Gryf & Home zmieniają lokalizację

Największe w regionie targi budowlane - po niemal trzydziestu latach - „przeprowadzają się” z hal MTS na Łasztownię. Nowe, przestronne i funkcjonalne hale wystawiennicze o łącznej powierzchni 2.400 m2 - z pełną infrastrukturą - zlokalizowane będą vis-a-vis Nabrzeża Starówka.

To tam spotkać będzie można blisko 150 wystawców z branży budowlanej i wnętrzarskiej. Dojazd na miejsce ułatwią rozstawione drogowskazy, a do dyspozycji odwiedzających będzie bezpłatny parking z widokiem na panoramę miasta. Oprócz strefy wystawienniczej w halach znajdować się będzie też strefa prezentacji i animacji dla dzieci. Wydarzenia dodatkowe, czyli m.in. giełda i konferencja będą w pobliskich budynkach Starej Rzeźni i w Centrum Eventowo-Biznesowym Bulwary. Targi Bud-Gryf & Home startują już w ostatni weekend marca.

Budowa domu (nie tylko) …od kuchni

Targi Bud-Gryf & Home to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących m.in. inspiracji budowlanych, nowych technologii, materiałów związanych z remontem oraz energią odnawialną. Fachowcy zaprezentują najnowszą ofertę na rynku, doradzą i podpowiedzą nie tylko jak budować, ale też jak… oszczędzać. Trzydniowe targi są szansą dla wystawców, których oferta ma szansę trafić do szerokiej grupy potencjalnych klientów. Imprezę co roku odwiedza blisko dziewięć tysięcy osób, z czego ponad osiemdziesiąt procent jest w takcie remontu lub planowania budowy. Pośród stoisk handlowych tradycyjnie odbywać się będą warsztaty i pokazy, a zwolennicy ekologii mogą odwiedzić Strefę EKO lub wziąć udział w Konferencji „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu”.

Targi Bud-Gryf & Home
27-29 marca 2020
Ul. T. Wendy 18
ŁASZTOWANIA

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się